RW16X94A100JB00
Vishay Sfernice
型号:
RW16X94A100JB00
描述:
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 44W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.768" Dia x 3.701" L (19.50mm x 94.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 10 Ohms
Series RW
Power (Watts) 44W