RWM04103901JR15E1
Vishay Sfernice
型号:
RWM04103901JR15E1
封装:
Axial
描述:
RES WIREWOUND 3.9K OHM 3W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.472" L (5.50mm x 12.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.9 kOhms
Series RWM
Power (Watts) 3W