RWM06222201JA15E1
Vishay Sfernice
型号:
RWM06222201JA15E1
封装:
Axial
描述:
RES WIREWOUND 2.2K OHM 7W
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series RWM
Power (Watts) 7W