RWS150B-24
TDK-Lambda Americas Inc
型号:
RWS150B-24
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 150W
库存 : 1066
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 89%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.04" L x 3.70" W x 1.61" H (128.0mm x 94.0mm x 41.0mm)
Number of Outputs 1
Series RWS-B (150W)
Current - Output 1 6.5 A
Power (Watts) 150W