RWST25138C5000JB00
Vishay Sfernice
型号:
RWST25138C5000JB00
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 1.102" Dia x 5.433" L (28.00mm x 138.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 500 Ohms
Series RWST
Power (Watts) 95W