RWST25168A8201JB00
Vishay Sfernice
型号:
RWST25168A8201JB00
描述:
SFERNICE FIXED RESISTORS
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 1.102" Dia x 6.614" L (28.00mm x 168.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 8.2 kOhms
Series RWST
Power (Watts) 160W