RWST40370C16R0JB02
Vishay Sfernice
型号:
RWST40370C16R0JB02
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 1.772" Dia x 14.567" L (45.00mm x 370.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 16 Ohms
Series RWST
Power (Watts) 500W