Essentra Components
型号:
RX3030-0
封装:
-
批次:
-
描述:
WIRE DUCT FLEXIBLE SCREW 1.64'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.543
$7.543
10
$6.81815
$68.1815
25
$6.44138
$161.0345
50
$6.28425
$314.2125
100
$5.96999
$596.999
250
$5.341584
$1335.396
500
$5.027362
$2513.681
1000
$4.398946
$4398.946
请发送询价,我们将立即回复。

| Wire Duct Type | Flexible |
| Color | Gray |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, Richflex |
| Length | 1.64' (500.00mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Height | 1.181" (30.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.181" (30.00mm) |
| Base Product Number | RX3030 |