Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9595
$0.9595
5
$0.931
$4.655
10
$0.8702
$8.702
50
$0.7201
$36.005
100
$0.600115
$60.0115
250
$0.585086
$146.2715
500
$0.495064
$247.532
1000
$0.435052
$435.052
5000
$0.390051
$1950.255
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Max | 72V |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 3.75 A |
| Height - Seated (Max) | 1.252" (31.80mm) |
| Approval Agency | CQC, CSA, TUV, UL |
| Lead Spacing | 0.400" (10.15mm) |
| Current - Max | 40 A |
| Size / Dimension | 1.071" Dia x 0.118" T (27.20mm x 3.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 80 mOhms |
| Series | PolySwitch®, RXEF |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 30 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 7.5 A |
| Package | Bag |
| Time to Trip | 24 s |