RZW102M1CBK-1020S
Surge
型号:
RZW102M1CBK-1020S
品牌:
Surge
描述:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 500
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.866" (22.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Series RZW
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Mfr SURGE
Capacitance 1000 µF
Package Bulk
Impedance 46 mOhms