RZW222M1CBK-1325S
Surge
型号:
RZW222M1CBK-1325S
品牌:
Surge
描述:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
库存 : 489
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 250
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 1.063" (27.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Series RZW
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 2.23 A @ 100 kHz
Mfr SURGE
Capacitance 2200 µF
Package Bulk
Impedance 27 mOhms