首页 / 线性稳压器 / S-1333A11-M5T1U3
minImg
S-1333A11-M5T1U3
ABLIC Inc.
型号:
S-1333A11-M5T1U3
品牌:
ABLIC Inc.
封装:
SOT-23-5
描述:
IC REG LINEAR 1.1V 250MA SOT23-5
库存 : 78
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 1 µA
PSRR 75dB (1kHz)
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Current - Output 250mA
Number of Regulators 1
Output Configuration Positive
Current - Supply (Max) 38 µA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23-5
Series S-1333
Control Features Enable
Package / Case SC-74A, SOT-753
Protection Features Overcurrent, Thermal Shutdown
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.1V
Voltage Dropout (Max) 0.72V @ 100mA