首页 / 线性稳压器 / S-1333B34-M5T1U3
minImg
S-1333B34-M5T1U3
ABLIC Inc.
型号:
S-1333B34-M5T1U3
描述:
IC REG LINEAR 3.4V 300MA SOT23-5
库存 : 29
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 1 µA
PSRR 65dB (1kHz)
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Current - Output 300mA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) 5.5V
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.4V
Voltage Dropout (Max) 0.27V @ 100mA