S-812C33AY-B2-U
ABLIC Inc.
型号:
S-812C33AY-B2-U
品牌:
ABLIC Inc.
封装:
TO-92-3
描述:
IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3
库存 : 1403
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 500 nA
PSRR -
Voltage - Input (Max) 16V
Output Type Fixed
Current - Output 50mA
Number of Regulators 1
Output Configuration Positive
Current - Supply (Max) 1.8 µA
Mounting Type Through Hole
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package TO-92-3
Series S-812C
Control Features -
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Protection Features -
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V
Voltage Dropout (Max) 0.41V @ 10mA