S1008-331F
API Delevan Inc.
型号:
S1008-331F
封装:
1008 (2520 Metric)
描述:
FIXED IND 330NH 865MA 150MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 865 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Series S1008
Inductance 330 nH
Type -
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 293MHz