S11K0C-P03MPH0-3500
ODU
型号:
S11K0C-P03MPH0-3500
描述:
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 12A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C