S11K0C-P08PFG0-4500
ODU
型号:
S11K0C-P08PFG0-4500
描述:
ODU MINI-SNAP PLUG,SZ.1,SER.K,8P
用户指南
Cable Opening 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Voltage Rating 300V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C