S11KAC-P07MFG0-3000
ODU
型号:
S11KAC-P07MFG0-3000
描述:
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.098" ~ 0.118" (2.50mm ~ 3.00mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C