S11KAC-P10MCC0-4000
ODU
型号:
S11KAC-P10MCC0-4000
描述:
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C