S11MAC-P09MCC0-6530
ODU
型号:
S11MAC-P09MCC0-6530
描述:
ODU MEDI-SNAP METAL, STRAIGHT PL
用户指南
Cable Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 33V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Shell Finish Chrome
Primary Material Metal
Operating Temperature -50°C ~ 120°C