Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$0.05738
$5.738
1000
$0.053076
$53.076
5000
$0.050208
$251.04
10000
$0.048773
$487.73
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 40 lbs (18.14 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | StrongHold™ |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 0.984' (300.00mm, 11.81") |
| Length - Approximate | 11.75" |
| Width | 0.140" (3.56mm) |
| Bundle Diameter | 2.99" (75.95mm) |
| Base Product Number | S12 |