S1210R-471J
API Delevan Inc.
型号:
S1210R-471J
封装:
1210 (3225 Metric)
描述:
FIXED IND 470NH 653MA 450MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 653 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 450mOhm Max
Series S1210R
Inductance 470 nH
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 220MHz