Nearson Inc.
型号:
S151FL-5-RMM-2450S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT 5" CBL
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MMCX |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 7.618" (193.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Mfr | Nearson Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 5dBi |
| Base Product Number | S151FL |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |