Nearson Inc.
型号:
S161AH-915R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 915MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.739
$16.739
10
$15.3824
$153.824
25
$14.74438
$368.6095
100
$12.991155
$1299.1155
250
$12.353534
$3088.3835
500
$11.556541
$5778.2705
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 902MHz ~ 928MHz |
| Applications | ISM |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | General ISM |
| Height (Max) | 6.299" (160.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Right Angle |
| Frequency (Center/Band) | 915MHz |
| Mfr | Nearson Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2.5dBi |
| Base Product Number | S161AH |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |