Standex-Meder Electronics
型号:
S18-SSTHS1-R5SA5-30
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEED SWITCH MAGNET - CYLINDER,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$114.247
$114.247
10
$95.20615
$952.0615
25
$92.03296
$2300.824
100
$88.859295
$8885.9295
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Must Release | 3.5mT |
| Must Operate | 5.5mT |
| Output Type | NPN |
| Termination Style | Cable Leads |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Hall Effect Switch |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M18 |
| Voltage - Supply | 8V ~ 30V |
| Mfr | Standex-Meder Electronics |
| Frequency | 30 Hz |
| Package | Bulk |
| Actuator Material | Magnet |