Nearson Inc.
型号:
S181AH-2450S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.5945
$13.5945
10
$12.4944
$124.944
25
$11.97646
$299.4115
100
$10.55222
$1055.222
250
$10.034356
$2508.589
500
$9.386969
$4693.4845
1000
$8.610116
$8610.116
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 4.213" (107.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz |
| Mfr | Nearson Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2dBi |
| Base Product Number | S181AH |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |