onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2831
$2.831
100
$0.19285
$19.285
500
$0.144609
$72.3045
1000
$0.108462
$108.462
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 782 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 3pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | SOD-323HE |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 600 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | 2-SMD, Flat Lead |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 1 A |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Base Product Number | S1J |