Taiwan Semiconductor Corporation
型号:
S1JL
封装:
Sub SMA
批次:
-
描述:
DIODE GEN PURP 600V 1A SUB SMA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.2907
$2.907
100
$0.146585
$14.6585
500
$0.119567
$59.7835
1000
$0.088711
$88.711
2000
$0.074642
$149.284
5000
$0.071354
$356.77
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 1.8 µs |
| Capacitance @ Vr, F | 9pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | Sub SMA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 600 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-219AB |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 1 A |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Base Product Number | S1J |