S20KAC-P03MJG0-450S
ODU
型号:
S20KAC-P03MJG0-450S
品牌:
ODU
描述:
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating -
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 7.5A
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Chrome over Nickel
Shell Size - Insert 0
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr ODU
Contact Material Brass
Features Backshell, Strain Relief
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C