S21-120-L0
Panduit Corp
型号:
S21-120-L0
品牌:
Panduit Corp
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 120LB 1.748'
库存 : 450
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 50
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Tensile Strength 120 lbs (54.43 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Series StrongHold™
Shelf Life Start -
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Mfr Panduit Corp
Features UV Resistant
Package Bulk
Shelf Life -
Length - Actual 1.748' (532.89mm)
Length - Approximate 21"
Width 0.300" (7.62mm)
Bundle Diameter 5.51" (140.00mm)