LAPP
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7215
$4.7215
10
$4.29115
$42.9115
25
$4.0641
$101.6025
50
$3.96948
$198.474
100
$3.78043
$378.043
250
$3.307862
$826.9655
500
$3.213356
$1606.678
1000
$2.740807
$2740.807
2500
$2.551795
$6379.4875
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.512" (13.00mm) |
| Thread Length | 0.591" (15.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof; NEMA 1, 12 |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Thread Size | 3/4" NPT |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.709" (18.01mm) |
| Includes | - |
| Series | SKINTOP® SLN |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | LAPP |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |
| Conduit Hub Size | - |