S21K0C-P16MCC0-200S
ODU
型号:
S21K0C-P16MCC0-200S
描述:
CONN PLUG MALE 16P GOLD SLDR CUP
用户指南
Cable Opening 0.059" ~ 0.079" (1.50mm ~ 2.00mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C