首页 / 陶瓷电容器 / S221K25X7RP6UK5R
minImg
S221K25X7RP6UK5R
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
S221K25X7RP6UK5R
描述:
CAP CER 220PF 2KV X7R RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series S
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 220 pF