S23K0C-P04MTQ0-350S
ODU
型号:
S23K0C-P04MTQ0-350S
品牌:
ODU
描述:
ODU MINI-SNAP STRAIGHT PLUG, SZ3
用户指南
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome over Nickel
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 550V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 18A
Contact Finish Thickness - Mating -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Chrome over Nickel
Shell Size - Insert 3
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr ODU
Contact Material Brass
Features Backshell, Strain Relief
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C