首页 / 垫,片 / S282-320-320-2.5
minImg
S282-320-320-2.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
型号:
S282-320-320-2.5
描述:
THERM PAD 320X320MM PINK
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Storage/Refrigeration Temperature -
Usage Thermally Conductive
Shape Square
Thermal Resistivity -
Digi-Key Storage -
Color Pink
Backing, Carrier Fiberglass
Material -
Outline 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity 1.7W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0980" (2.489mm)