S3-150RF1
Riedon
型号:
S3-150RF1
品牌:
Riedon
描述:
RES SMD 150 OHM 1% 3W 6327
库存 : 703
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.268" (6.80mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 150 Ohms
Series S
Power (Watts) 3W