Panduit Corp
型号:
S31-175-L0
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 175LB 2.546'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
50
$0.50369
$25.1845
100
$0.393775
$39.3775
1250
$0.382328
$477.91
5000
$0.37088
$1854.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 175 lbs (79.40 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | StrongHold™ |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | UV Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 2.546' (775.97mm) |
| Length - Approximate | 30.5" |
| Width | 0.350" (8.89mm) |
| Bundle Diameter | 8.98" (228.09mm) |
| Base Product Number | S31 |