S325TC-915
Nearson Inc.
型号:
S325TC-915
品牌:
Nearson Inc.
描述:
RF ANT 915MHZ WHIP STR TNC MALE
库存 : 125
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 902MHz ~ 928MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination TNC Male
Mounting Type Connector Mount
RF Family/Standard -
Height (Max) 2.764" (70.20mm)
Product Status Active
VSWR 2
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 915MHz
Mfr Nearson Inc.
Return Loss -
Features -
Package Bulk
Gain 0dBi
Base Product Number S325TC
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)