S3M10K-NIB
Tripp Lite
型号:
S3M10K-NIB
品牌:
Tripp Lite
描述:
3-PHASE 208/220/120/127V 10KVA/K
用户指南
Applications Network, 3-Phase
Form Tower
Output Connector -
Approval Agency CSA, FCC, UL
Input Connector Hardwired
Size / Dimension 35.430" L x 9.840" W (899.92mm x 249.94mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Series SmartOnline®
Type Online (Double Conversion)
Power - Rated 10kVA / 10kW
Cord Length -
AC Outlets -
Backup Time - Max Load -
Voltage - Output 120V, 208V (3-Phase), 127V, 220V (3-Phase)
Mfr Tripp Lite
Height 34.170" (867.92mm)
Package Bulk
Media Lines Protected RS-232
Voltage - Input 120V, 208V (3-Phase), 127V, 220V (3-Phase)