S4924R-101K
API Delevan Inc.
型号:
S4924R-101K
描述:
FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.9A
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 50 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.230" (5.84mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 3.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25mOhm Max
Series S4924R
Inductance 100 nH
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 450MHz