S5-100RJ2
Riedon
型号:
S5-100RJ2
品牌:
Riedon
描述:
RES SMD 100 OHM 5% 4W 8230
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.319" (8.10mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 Ohms
Series S
Power (Watts) 4W