Bel Fuse Inc.
型号:
S558-5999-46-F
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.895
$3.895
10
$3.15685
$31.5685
25
$2.55208
$63.802
50
$2.39115
$119.5575
100
$2.28361
$228.361
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.235" (5.97mm) |
| Size / Dimension | 1.000" L x 0.390" W (25.40mm x 9.91mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Transformer Type | LAN 10/100 Base-T |
| Weight | - |
| Series | - |
| Inductance | 420µH |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| ET (Volt-Time) | - |