Bel Fuse Inc.
型号:
S558-5999-M8-F
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MODULE XFRMR LAN GIGABIT 24P SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.7525
$3.7525
10
$3.0438
$30.438
25
$2.46126
$61.5315
50
$2.30565
$115.2825
100
$2.2021
$220.21
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.230" (5.84mm) |
| Size / Dimension | 0.690" L x 0.480" W (17.53mm x 12.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Transformer Type | LAN |
| Weight | - |
| Series | - |
| Inductance | 350µH |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| ET (Volt-Time) | - |