Littelfuse Inc.
型号:
S6035JTP
品牌:
封装:
TO-218X Isolated
批次:
-
描述:
SCR 600V 35A TO218X
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.4815
$5.4815
10
$4.92385
$49.2385
100
$4.034175
$403.4175
500
$3.434231
$1717.1155
1000
$2.896341
$2896.341
2000
$2.751523
$5503.046
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Off State (Max) | 10 µA |
| SCR Type | Standard Recovery |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 50 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 40 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Current - On State (It (AV)) (Max) | 22 A |
| Voltage - On State (Vtm) (Max) | 1.8 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-218X Isolated |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-218X-3 Isolated Tab |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tube |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 35 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 425A, 500A |