Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9095
$1.9095
10
$1.71665
$17.1665
100
$1.37959
$137.959
500
$1.133445
$566.7225
1000
$0.939132
$939.132
2000
$0.87437
$1748.74
5000
$0.841985
$4209.925
10000
$0.8096
$8096
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Off State (Max) | 10 µA |
| SCR Type | Standard Recovery |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 30 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 15 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5 V |
| Current - On State (It (AV)) (Max) | 3.8 A |
| Voltage - On State (Vtm) (Max) | 1.6 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220AB-L |
| Voltage - Off State | 800 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 Isolated Tab |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tube |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 6 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 83A, 100A |