S8242MP10NF
TE Connectivity Laird
型号:
S8242MP10NF
描述:
RF ANT 860MHZ PANEL CAB CHAS MT
用户指南
Frequency Range 824MHz ~ 896MHz
Applications GSM
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination N Type Female
Mounting Type Chassis Mount
RF Family/Standard Cellular
Height (Max) 1.500" (38.10mm)
Product Status Active
VSWR 2
Series -
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 860MHz
Mfr TE Connectivity Laird
Return Loss -
Features Cable - 254mm
Package Bulk
Gain 2dBi
Base Product Number S8242MP10
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)