Kingbright
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.0425
$2.0425
10
$1.35945
$13.5945
100
$1.045855
$104.5855
500
$0.94544
$472.72
1000
$0.812488
$812.488
2000
$0.76817
$1536.34
5000
$0.750443
$3752.215
10000
$0.738625
$7386.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Size / Dimension | 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) |
| Millicandela Rating | 11mcd |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | 62.5mW |
| Series | - |
| Common Pin | Common Anode |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Characters | 1 |
| Display Type | 7-Segment |
| Digit/Alpha Size | 0.30" (7.62mm) |
| Mfr | Kingbright |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Package | Tube |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Base Product Number | SA03-11 |