SA101A391JAA
KYOCERA AVX
型号:
SA101A391JAA
描述:
CAP CER 390PF 100V NP0 AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 390 pF