SA102A390FAA
KYOCERA AVX
型号:
SA102A390FAA
描述:
CAP CER 39PF 200V NP0 AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 39 pF