SA115A182JAR
KYOCERA AVX
型号:
SA115A182JAR
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 1800PF 50V NP0 AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series SpinGuard® SA
Thickness (Max) -
Package / Case Axial
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1800 pF